Рішення виконавчого комітету від від 24. 01. 2011р. №86 Загальні вказівки до тарифів на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення icon

Рішення виконавчого комітету від від 24. 01. 2011р. №86 Загальні вказівки до тарифів на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення

Реклама:Скачати 54.39 Kb.
НазваРішення виконавчого комітету від від 24. 01. 2011р. №86 Загальні вказівки до тарифів на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення
Дата конвертації01.08.2013
Розмір54.39 Kb.
ТипРішення
джерело

Додаток 2

до рішення виконавчого комітету

від від 24.01.2011р. №86

Загальні вказівки

до тарифів на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення

1. Тарифи на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення розраховані згідно з Порядком формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 10 липня 2006 р. № 955 (із змінами).

2. Тарифи на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення застосовуються для нарахування плати населенню м. Тернополя.

3. Тарифи розраховані:

  • на послугу з централізованого опалення – на нормативну температуру повітря в опалюваних приміщеннях, тривалість опалювального сезону і планову середню температуру зовнішнього повітря, які встановлені відповідними нормативними документами для м. Тернополя;

  • на послуги з постачання гарячої води (без вартості водовідведення) – з урахуванням діючих норм споживання гарячої води, санітарно – гігієнічних вимог до якості та температури гарячої води, тиску води, подачі гарячої води згідно з затвердженим виконавчим комітетом міської ради режимом, а також розрахункової норми витрат води у точці розбору (приміщенні споживача).

При зміні режиму подачі гарячої води під час дії тарифів, підприємство самостійно коригує встановлений тариф на послуги з постачання гарячої води із застосуванням коефіцієнтів, передбачених КТМ України 244-94.

Тарифи на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення враховують норми втрат теплової енергії в теплових мережах в межах граничних, визначених нормативними документами Міністерства з питань житлово-комунального господарства України.

При наявності засобів обліку теплової енергії тариф за спожиту теплову енергію встановлений в грн. за гігакалорію (1 Гкал) теплової енергії.

4. Тарифи на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення відшкодовують обумовлену договорами між комунальним підприємством «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради та підприємствами по обслуговуванню житлового фонду вартість робіт з утримання житлових будинків в частині обслуговування внутрішньобудинкових мереж гарячого водопостачання та теплопостачання (без витрат, пов’язаних з обслуговуванням, повіркою та ремонтом квартирних та будинкових засобів обліку гарячої води і теплової енергії) та витрати на утримання аварійно-диспетчерської служби.

5. Для нарахування населенню плати за централізоване опалення встановлено двоставковий тариф, який складається з плати за приєднане теплове навантаження і плати за спожиту теплову енергію.

Плата за приєднане теплове навантаження нараховується як при відсутності, так і при наявності засобів обліку теплової енергії щомісяця протягом року за тарифом, встановленим в грн. за 1 кв.м. опалюваної площі.

Плата за спожиту теплову енергію нараховується:

  • при наявності засобів обліку теплової енергії - за показаннями засобів обліку теплової енергії та тарифом за спожиту теплову енергію, встановленим в грн. за 1 Гкал теплової енергії;

  • при відсутності засобів обліку теплової енергії - щомісяця від розрахункової дати початку до розрахункової дати закінчення опалювального сезону за тарифом за спожиту теплову енергію, встановленим в грн. за 1 кв.м. опалюваної площі;

Розрахунковою датою початку опалювального періоду є 15 жовтня, а розрахунковою датою закінчення опалювального періоду – 22 квітня.

6. При відключенні окремого будинку або квартири від системи централізованого опалення комунальне підприємство «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради припиняє нараховувати плату за приєднане теплове навантаження та плату за спожиту теплову енергію з дати підписання представником підприємства відповідним чином затвердженого акту про відключення будинку або квартири від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання при умові виконання всіх вимог технічних умов на відключення.

7. У разі, коли будинковий засіб обліку теплової енергії не обліковував теплову енергію через перебої в електроживленні засобу обліку, несправності засобу обліку теплової енергії, що підлягає усуненню, або з інших причин, плата за спожиту теплову енергію нараховується згідно з середньомісячними показаннями засобу обліку теплової енергії за попередній опалювальний період.

8. Нарахування населенню плати за послуги з постачання гарячої води здійснюється:

  • при наявності засобів обліку гарячої води – за показаннями засобів обліку та тарифом, встановленим в грн. за 1 куб.м.;

  • при відсутності засобів обліку гарячої води – за тарифом в грн. на 1 жителя в місяць, який враховує встановлену рішенням виконавчого комітету міської ради від 23 лютого 2000 року № 179 норму споживання гарячої води, скориговану на діючий режим подачі гарячої води.

9. В склад тарифу на постачання гарячої води включена вартість води, що підігрівається (без вартості відповідного водовідведення).

  1. В склад тарифів на постачання гарячої води для населення не включені витрати

на послуги з періодичної повірки, обслуговування та ремонту квартирних та будинкових засобів обліку гарячої води. Для відшкодування витрат з періодичної повірки, обслуговування та ремонту квартирних засобів обліку гарячої води рішенням виконавчого комітету міської ради встановлюється окремий тариф.

  1. Споживачі, які проживають на житловій площі житлового фонду, незалежно від форм власності, у тому числі, у гуртожитках, сплачують за послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води за тарифами для населення.

12. До опалюваної площі для визначення розмірів платежів за централізоване опалення належить загальна площа житлових і підсобних приміщень квартири (будинку) без урахування площі лоджій, балконів, терас.

Підсобні приміщення квартири (будинку) – це приміщення, які призначені для господарсько – побутових потреб мешканців (кухні, коридори, ванні кімнати, туалети, вбудовані шафи і комори; веранди, тамбури при наявності тепловіддавальної поверхні).

В опалювану площу житлових будинків для нарахування плати за централізоване опалення, в тому числі гуртожитків, не включається площа, яка визначається відповідно до Норм та вказівок по нормуванню витрат палива та теплової енергії на опалення житлових та громадських споруд, а також на господарсько – побутові потреби в Україні (КТМ 204 України 244-94), затверджених Держжитлокомунгоспом України 14 грудня 1993 року.

13. КП ТМ «Тернопільміськтеплокомуненерго» ТМР нараховує плату за послугу з постачання гарячої води населенню щомісяця протягом року, крім часу зупинок котелень на плановий ремонт.

Підприємство забезпечує споживачам подачу гарячої води за режимом, затвердженим виконавчим комітетом міської ради.

При відсутності квартирних засобів обліку гарячої води плата за постачання гарячої води не нараховується у випадках, коли споживач (споживачі) тривалий час (більше одного місяця) не проживає (не проживають) в квартирі з поважних причин. Перерахунок проводиться на підставі поданої споживачем письмової заяви та офіційного документа, що підтверджує термін відсутності його або зареєстрованих в цьому житловому приміщенні осіб (довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, відбування покарання).

14. При несправності засобу обліку гарячої води плата за спожиту гарячу воду з дати настання (або з дати виявлення, якщо дата настання не встановлена) несправності до дати встановлення відремонтованого засобу обліку нараховується згідно з нормативами (нормами) споживання.

15. У разі ненадання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води або надання цих послуг не в повному обсязі, зниження якості, комунальне підприємство «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради здійснює перерахунок розміру плати за фактично надані послуги згідно з Порядком проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання в неповному обсязі, зниження якості, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.02.2010р. № 151.

16. У разі зміни рівня тарифів загальні вказівки продовжують діяти.


Заступник міського голови –

керуючий справами О.І.Степанюк


Вик. Штопко В.А., 252539

Додати документ в свій блог або на сайт


Реклама:

Схожі:

Рішення виконавчого комітету від від 24. 01. 2011р. №86 Загальні вказівки до тарифів на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення iconРішення виконавчого комітету від 2011р. № Загальні вказівки до тарифів на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення
Порядком формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і...

Рішення виконавчого комітету від від 24. 01. 2011р. №86 Загальні вказівки до тарифів на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення iconРішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення» Визначення проблеми
Діючі тарифи на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення встановлені рішенням виконавчого комітету...

Рішення виконавчого комітету від від 24. 01. 2011р. №86 Загальні вказівки до тарифів на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення iconРішення від 22. 04. 09 №153 Про затвердження тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для населення
Про затвердження тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для населення

Рішення виконавчого комітету від від 24. 01. 2011р. №86 Загальні вказівки до тарифів на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення iconРішення тринадцята сесія п’ятого скликання від 20. 12. 07 №262 Про погодження тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води
Про врегулювання тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води” міська рада

Рішення виконавчого комітету від від 24. 01. 2011р. №86 Загальні вказівки до тарифів на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення iconРішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води бюджетним та іншим організаціям»
Щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води бюджетним та іншим організаціям

Рішення виконавчого комітету від від 24. 01. 2011р. №86 Загальні вказівки до тарифів на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення iconРішення від 09. 06. 10 №178 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13. 10. 09 №363 "Про затвердження тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для населення"
Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13. 10. 09 №363 “Про затвердження тарифів на послуги з централізованого...

Рішення виконавчого комітету від від 24. 01. 2011р. №86 Загальні вказівки до тарифів на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення iconРішення від 07. 10. 09 №348 Про призупинення дії рішення виконавчого комітету міської ради від 22. 04. 09 №153 „Про затвердження тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для населення
Про призупинення дії рішення виконавчого комітету міської ради від 22. 04. 09 №153 „Про затвердження тарифів на послуги з централізованого...

Рішення виконавчого комітету від від 24. 01. 2011р. №86 Загальні вказівки до тарифів на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення iconРішення від 08. 10. 08 №363 Про затвердження тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для бюджетних установ, госпрозрахункових підприємств та населення
Про затвердження тарифів на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для бюджетних установ, госпрозрахункових...

Рішення виконавчого комітету від від 24. 01. 2011р. №86 Загальні вказівки до тарифів на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення iconРішення виконавчого комітету від 2011р. № Тарифи на послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для населення (з пдв)
Плата за приєднане теплове навантаження, грн в місяць за 1 кв м опалюваної площі

Рішення виконавчого комітету від від 24. 01. 2011р. №86 Загальні вказівки до тарифів на надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води для населення iconРішення виконавчого комітету від 24. 01. 2011р. №86 Тарифи на послуги з централізованого опалення І постачання гарячої води для населення (з пдв)
Плата за приєднане теплове навантаження, грн в місяць за 1 кв м опалюваної площі

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©navch.com.ua 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи