Рішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 27. 02. 2013 icon

Рішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 27. 02. 2013

Реклама:Скачати 214.05 Kb.
НазваРішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 27. 02. 2013
Дата конвертації13.07.2013
Розмір214.05 Kb.
ТипРішення
джерело

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

РОМЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІДата розгляду: 27.02.2013
Про стан виконання Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю в м. Ромни на 2012-2015 роки

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» на підставі інформації начальника Роменського МВ УМВС України в Сумській області Ярового Ю.М. про стан виконання Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням міської ради шостого скликання від 24.02.2012


^ МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:


  1. Інформацію начальника Роменського МВ УМВС України в Сумській області Ярового Ю.М. про стан виконання Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2012-2015 роки взяти до відома (додається).
  1. Рішення міської ради шостого скликання від 24.02.2012 «Про Комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на 2012-2015 роки» залишити на контролі.ПОГОДЖЕНО


Секретар міської ради

______________ М.С. Цецюр


Інформація про стан виконання

Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю

на 2012-2015 роки


І. Організація проведення профілактичних заходів

П. 1.1. Виконується.

В Роменському МВ УМВС України в Сумській області спільно з керівництвом виконавчого комітету Роменської міської ради щомісяця аналізується стан оперативної обстановки та приймаються рішення по усуненню недоліків в роботі міськвідділу та по покращенню правопорядку в м. Ромни. На території обслуговування Роменського МВ УМВС України в Сумській області в цілому за звітний період 2012 року вдалося вирівняти загальний рівень злочинності: зареєстровано 609 злочинів, що на рівні минулого року в порівнянні по області відмічається зменшення загального рівня злочинності на 5,6%.

Нерозкритими за звітний період залишились 224 злочини, минулого року 251. Вдалося виправити позиції по закінченим розслідуванням кримінальним справам у звітному періоді, закінчено 353 кримінальних справ що більше минулого року (333), зріст на +6,0%, та краще середньообласного показника, який становить (-10,5%).

^ П. 1.2. Виконується.

В Роменському міськвідділі забезпечується виконання міської програми з організації постійного інформування населення про результати діяльності органів внутрішніх справ міста в боротьбі зі злочинністю, розкриття особливо тяжких та тяжких злочинів, що набули значного резонансу серед населення міста. За поточний період в пресі було опубліковано 76 матеріалів (з них - 44 статті). З метою наближення населення до міліції, підняття іміджу міліції серед пересічних громадян та згідно вказівки УМВС України в Сумській області керівництвом та старшими служб Роменського міського відділу протягом поточного періоду було здійснено 87 виступів перед населенням та в трудових колективах підприємств міста.

^ П. 1.3. Виконується.

В Роменському міськвідділі забезпечується виконання міської програми з забезпечення проведення в бібліотеках, навчальних закладах міста інформаційно-пропагандистських, тематичних акцій, конкурсів з питань профілактики правопорушень, правового виховання громадян, роз'яснення відповідних актів законодавства. Так за звітний період згідно розробленого графіка виступів в навчальних закладах та перед населенням, співробітниками ВКМСД проводились профілактичні бесіди з учнями навчальних закладів, з метою роз’яснення адміністративного та кримінального законодавства, а також залучення молоді до роботи в органах органах внутрішніх справ.

З 23 по 28 квітня та з 08 по 12 жовтня 2012 року у рамках Тижня правових знань у навчальних закладах міста виконавчим комітетом спільно з представниками Роменського МВ УМВС України в Сумській області проведені: конференції «Права людини: історія та механізми реалізації в сучасному суспільстві», години інформації «Кожен має знати свої права», тренінгові заняття «Чи знаєш ти закон?», анкетування «Ти і твої права», конкурси малюнків «Мої права», вікторини «Знавці цивільного права», батьківські збори «Законність, правопорядок і юридична відповідальність».

25 квітня 2012 року на базі Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 у рамках тижня Правових знань відбулася конференція по темі «Правопорушення. Їх причини та наслідки» за участю начальника Роменського ВКМСД Ярмолова С.А., начальника служби у справах дітей Власенко Л.М., представників відділу освіти, батьківської громадськості, практичних психологів, голів ради профілактики шкіл та учнів, які знаходяться на внутрішкільному обліку та обліку у відділенні кримінальної міліції у справах дітей.

Матеріали з досвіду роботи СЗОШ № 2 (директор Скрипка Л.О.), ДНЗ № 1 «Чайка» (завідуюча Михайличенко Л.Ф.), ЦПО та РТМ (директор Васюта О.В.) представлені для участі у міському етапі огляду-конкурсу «На кращу організацію роботи навчального закладу з правової освіти населення».

Питання про «Стан вивчення правознавства у ЗОШ № 7,10», «Стан правоосвітньої та правової роботи з учнівською молоддю у СЗОШ № 1, ЗОШ № 7 у змісті реалізації програми правової освіти населення на 2011-2015 роки» розглядалося на колегії відділу освіти (Протокол № 5 від 22.05.2012р.).

20 листопада 2012 року у приміщенні Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 відбулася конференція з питань профілактики шкідливих звичок і наркоманії за участю представників правоохоронних органів, відділу освіти, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, лікаря-нарколога Першої обласної психіатричної лікарні, керівників навчальних закладів, учнів, що знаходяться на внутрішкільному обліку.

У всіх загальноосвітніх навчальних закладах створені клуби юних правознавців та діють гуртки з правознавства.

^ П. 1.4. Виконується.

Протягом звітного періоду 2012 року Роменським МВ проводилась відповідна робота щодо забезпечення неухильного виконання вимог законодавства щодо виявлення причин та умов, які сприяють вчиненню злочинів. Слідчий відділ Роменського МВ УМВС України в Сумській області при встановленні причин та умов які сприяли скоєнню злочину відповідно до ст..23-1 КПК України направлялися подання про вжиття заходів для усунення цих причин та умов. До посадових осіб у разі формального підходу до розгляду подань правоохоронних та контролюючих органів про вжиття заходів з усунення причин і умов, що сприяли вчиненню злочину, вирішувались питання про притягнення винних осіб до відповідальності в установленому законом порядку.

^ П. 1.5. Виконується.

Протягом 2012 року згідно розпоряджень керівництва УМВС України в Сумській області, з метою посилення правового тиску на криміналітет, стабілізації оперативної обстановки на вулицях міста та громадських місцях, особливо щодо протидії розбоям, пограбуванням, крадіжкам майна, покращення результатів оперативно-службової діяльності міськвідділу, у тому числі по лінії організованої, економічної злочинності та протидії незаконному обігу наркотиків, та з метою покращення результатів оперативно-службової діяльності, було організовано та проведено три комплексні оперативно-профілактичні відпрацювання території м. Ромни. Комплексні оперативно-профілактичні відпрацювання проводились згідно розробленого та затвердженого плану міськвідділу, планів служб та щоденних розстановок особового складу міськвідділу.

До проведення відпрацювань було задіяно увесь особовий склад міськвідділу. В період оперативно-профілактичних відпрацювань, задіювався весь службовий автотранспорт міськвідділу, службові автомобілі були забезпечені в потрібній кількості пальним. Особовий склад міськвідділу, згідно розпорядження працював в посиленому варіанті несення служби. Було відпрацьовано наступні мікрорайони міста: Засульський, Процівський, Центральний, Каховський.


ІІ. Протидія організованій, економічній злочинності, боротьба з незаконним обігом наркотиків, організація роботи щодо розкриття та розслідування злочинів, розшуку злочинців

^ П. 2.1. Виконується.

З метою викриття та знешкодження організованих злочинних угруповань, у тому числі з корумпованими зв'язками та тих, які займаються незаконним обігом наркотичних засобів, торгівлею людьми, незаконним переміщенням через митний кордон України товарів, валюти та інших предметів, заборонених до вільного обігу Роменським МВ було виконано наступну роботу.

За звітний період СБНОН Роменського МВ проведено ряд оперативно-розшукових заходів направлених на викриття та знешкодження організованих злочинних угруповань, у тому числі з корумпованими зв'язками та тих, які займаються незаконним обігом наркотичних засобів. В ході проведення роботи організованих злочинних угруповань, як б займалися злочинною діяльністю на території м. Ромни не виявлено. Працівниками Роменського МВ в поточному році було проведено ряд комплексних оперативно-розшукових міроприємств, щодо виявлення та документування суб’єктів господарювання та підприємницької діяльності, які здійснюють переміщення товарних цінностей через кордон за схемами "перерваного транзиту" та "фіктивного експорту" з метою покращення оперативних позицій по перекритті об’єктів, пов’язаних з контрабандним ввозом товароматеріальних цінностей, контрабандних товарів, зброї, наркотичних речовин, нелегальної міграції через державний кордон (Сумська та Глухівська митниці). Таких фактів в поточному році виявлено не було.

^ П. 2.2. Виконується.

В поточному році співробітниками СДСБЕЗ заведено ряд справ оперативного обліку відносно службових осіб контролюючих органів, які можуть вимагати та отримувати хабарі від представників комерційних структур за не притягнення їх до адміністративної відповідальності та не накладення штрафних санкцій за певного виду правопорушення. Також співробітниками СДСБЕЗ Роменського МВ на даний час проводиться перевірка по інформації щодо фахівця одного з навчальних закладів, яка вимагає та отримує від студентів заочної форми навчання, які навчаються в м. Ромни, хабарі за успішне складання іспитів та заліків.

^ П. 2.3. Виконується.

Роменською міжрайонною прокуратурою забезпечено реалізацію антикорупційного законодавства, зокрема щодо запобігання та протидії корупції в публічній і приватних сферах суспільних відносин, відшкодування завданої внаслідок вчинення корупційних правопорушень шкоди, поновлення порушених прав, свобод та інтересів громадян.

Роменською міжрайонною прокуратурою протягом 2012 року вживалися скоординовані заходи щодо підвищення ефективності взаємодії правоохоронних органів м. Ромни у протидії корупції та хабарництва та профілактики цих правопорушень.

02.02.2012 при Роменському міжрайонному прокурору проведено координаційну нараду керівників правоохоронних органів та виконавчого комітету Роменської міської ради «Про стан роботи Роменського МВ УМВС України в Сумській області по протидії злочинності, профілактики і розкриття тяжких, особливо тяжких злочинів, злочинів проти власності, життя і здоров’я особи».

Згідно Постанови координаційної наради від 02.02.2012 передбачено Роменському МВ УМВС України в Сумській області та Роменському МВ УСБУ вжити комплекс додаткових заходів з пошуку оперативної інформації щодо протиправної діяльності службових осіб з метою посилення протидії зловживанням, насамперед корупції та хабарництву.

В поточному році Роменською міжрайонною прокуратурою виявлено факт корупційного кримінального карного діяння. За матеріалами перевірки прокуратурою порушено кримінальну справу з ознаками корупції № 12650013 від 27.04.2012 за ч. 2 ст. 191 КК України. Кримінальна справа направлена до суду. Завдані збитки у розмірі 12 384 грн. відшкодовані повністю.

Роменською міжрайонною прокуратурою виявлено факт скоєння адміністративного правопорушення, за що передбачена відповідальність згідно ч. 1 ст. 172-2 КупАП. На підставі ч. 2 ст. 257 КупАП протокол про здійснення адміністративного корупційного правопорушення направлено до Роменського міськрайсуду, винна особа притягнута до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в сумі 850 грн.

На підставі подання Роменського міжрайонного прокурора в 2012 році за порушення вимог ст. 16 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» дві посадові особи із числа контролюючих органів притягнуті до дисциплінарної відповідальності.

Працівниками СДСБЕЗ Роменського МВ УМВС України в Сумській області вжито ряд оперативно-розшукових заходів по виявленню фактів, хабарництва, кримінальної корупції, інших посадових злочинів, корупційних діянь, а також виявлення злочинної діяльності організованих злочинних груп в сфері земельних відносин.

З метою недопущення фактів проявів кримінальної корупції в подальшому співробітниками сектору отримані списки всіх державних службовців по м. Ромни. Вивчається інфраструктура органів державної влади і місцевого самоврядування, інших органів, які мають право здійснювати різного виду контролі та перевірки, надавати дозволи.

^ П. 2.4. Виконується.

Працівниками СДСБЕЗ Роменського МВ спільно з Роменською міжрайонною прокуратурою та працівниками ВПМ Роменської ОДПІ постійно проводяться заходи питань виплати заробітної плати за погашення заборгованості по заробітній платі. З цією метою розпорядженням міського голови створену робочу комісію, яка проводить аналіз причин наявності заборгованості суб’єктів підприємництва по виплаті заробітної плати працівникам. За звітний період поточного року зловживань посадовим становищем під час виникнення заборгованості по виплаті заробітної плати працівниками СДСБЕЗ Роменського МВ не встановлено.

В місті проводиться постійна робота щодо забезпечення своєчасності виплати заробітної плати на підприємствах, в організаціях та установах міста.

Керівники підприємств, що не забезпечили своєчасність виплати заробітної плати, заслуховуються на засіданнях тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Протягом поточного року відбулося 12 засідань комісії, на них заслухано 48 звітів керівників підприємств-боржників. З метою підвищення ефективності діяльності комісії, три її засідання проведено на базі Роменської міжрайонної прокуратури. В обов’язковому порядку на засіданнях комісії з’ясовуються причини утворення заборгованості, вживаються заходи щодо її погашення.

Інформація про виплату заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях міста щомісячно надається до Роменської міжрайонної прокуратури та державному інспектору праці, оприлюднюється в ЗМІ.

Посадовими особами управління праці протягом січня-грудня 2012 року проведено перевірки на 45 підприємствах, виявлено 131 порушення. Крім того здійснено перевірки щодо дотримання трудового законодавства 30 суб’єктом підприємницької діяльності – фізичною особою, виявлено 143 порушення. Спільно з державним інспектором праці Територіальної державної інспекції з питань праці у Сумській області здійснено перевірки щодо дотримання трудового законодавства на 10 підприємствах та 9 фізичними особами-підприємцями.

^ П. 2.5. Виконується.

У звітному періоді 2012 року Роменським МВ УМВС проводився аналіз міграційних процесів, визначення причини, що сприяють нелегальній міграції жителів міста та торгівлі людьми, підвищення якості роз'яснювальної роботи серед населення, особливо серед молоді та жінок, котрі мають намір виїхати за межі України для працевлаштування. Здійснювалась організація контролю за діяльністю суб'єктів господарювання, які здійснюють посередницьку діяльність у працевлаштуванні громадян на роботу за кордоном, та туристичних агентств, перевірка наявності відповідних ліцензій і дотримання визначених у них умов.

Так в ході проведення оперативно-розшукових міроприємств співробітниками міліції Роменського МВ на території міста злочинів пов’язаних з викраденням і торгівлею людьми, органами та тканинами людини для трансплантації не виявлено. За даними Роменської МДПІ комерційних структур, які займаються працевлаштуванням громадян за кордоном не зареєстровано. В ході проведення оперативно-розшукових міроприємств інформації про діяльність нелегальних структур даного напрямку не отримано. На території обслуговування знаходиться 5 туристичних фірм. Сумісно співробітниками СДСБЕЗ міськвідділу та СКР міськвідділу щомісяця проводяться перевірки даних фірм на предмет законності працевлаштування громадян України за кордоном. В ході таких перевірок встановлено, що туристичні фірми, які розташовані на території обслуговування працевлаштуванням громадян за кордоном не займаються.

^ П. 2.6. Виконується.

В ході проведення оперативно-профілактичних заходів «Генофонд» співробітниками СБНОН, ВКМСД, СКР Роменського МВ проводились перевірки з метою недопущення розповсюдження наркотичних засобів і психотропних речовин серед учнівської та студентської молоді. В період відпрацювання були перевірені всі навчальні заклади, школи, технікуми, проведено профілактичні бесіди з учнями, студентами та вчителями, а також зони відпочинку громадян.

^ П. 2.7. Виконується.

На території обслуговування Роменського МВ знаходиться лише 1 установа, яка має відповідну ліцензію на використання в промислових цілях прекурсорів. Так за звітний період 2012 року на території обслуговування проведено оперативно-профілактичну операцію під назвою «Батискаф». На територій обслуговування Роменського МВ УМВС України в Сумській області, розташовані вісім суб'єктів підприємницької діяльності, які мають ліцензію на придбання, перевезення, зберігання, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин їх аналогів та прекурсорів, а саме Командитне товариство «Едвард і Компанія», ТОВ «Таланпром», Державна установа «Роменська міжрайонна державна лабораторія ветеринарної медицини», Комунальне підприємство «Аптека № 202 м. Ромни», Роменська центральна районна лікарня, Публічне акціонерне товариство «Роменський завод «Тракторозапчастина», Комунальний заклад Перша обласна спеціалізована лікарня №1, ТОВ «Еліпс», Роменська санітарно-епідеміологічна станція.

В ході проведення оперативно-профілактичних заходів, було здійснено ряд перевірок вищевказаних суб'єктів підприємницької діяльності, під час яких було перевірено порядок отримання, зберігання, облік, використання (відпуск) підконтрольних речовин, під час перевірок порушень ліцензійних умов виявлено не було.

ІІІ. Зміцнення громадського порядку, забезпечення безпеки дорожнього руху, попередження злочинів


П. 3.1. Виконується.

СДІМ Роменського МВ спільно з працівниками сектора карного розшуку проводиться певна робота по розкриттю та попередженню злочинів, в тому числі, крадіжок приватного та колективного майна з магазинів, баз, складів. Постійно ведеться аналіз статистичних даних та географія крадіжок особистого майна громадян із визначенням більш уражених даним видом злочинів районів, забезпечивши в подальшому їх першочергове відпрацювання. Під час зустрічей з населенням доводяться характерні приклади крадіжок особистого майна з квартир із роз’ясненнями необхідності захисту шляхом узяття під охорону ДСО. Особливу увагу звертають на залучення під охорону ДСО помешкань власників мисливської та іншої зброї, особливо тих, які мають 3 і більше одиниці зброї.

Під час відвідування помешкань громадян, підприємств, установ та організацій проводяться профілактичні бесіди з населенням з врученням візитних карток та інформаційних листівок з рекомендаціями щодо особистої безпеки та пам’ятки «Як не стати об’єктом злочинних зазіхань». Постійно перевіряються особи, які знаходяться на обліках органів внутрішніх справ за скоєння злочинів даної категорії.

Працівниками міліції вивчається та аналізується оперативна ситуація на обслуговуємій адміністративній дільниці, де розташовані як охороняємі так і не охороняємі об’єкти.

Дільничними інспекторами міліції проводяться обстеження магазинів та торгових точок на укріпленість технічного стану. За результатами обстеження складаються акти обстеження з зазначенням або відсутністю виявлених недоліків.

З метою виявлення фактів реалізації викраденого, перевіряються ринки на території м. Ромни згідно затверджених керівництвом міськвідділу графіків чергування дільничних інспекторів міліції та працівників інших служб під час здійснення чергування у вихідні дні.

^ П. 3.2. Виконується.

З метою попередження скоєння злочинів в громадських місцях, порушень громадського порядку Роменським МВ було ініційовано питання про встановлення у місцях традиційного проведення масових заходів, на спортивних комплексах технічних засобів візуалізації, впровадження систем відеонагляду в місті, впровадження систем дистанційного відео-спостереження на об'єктах, які охороняються, і на прилеглих до них територіях. Так на розгляд міської ради направлено лист про виділення коштів на встановлення у громадських місцях відеокамер для нагляду за дотриманням правопорядку і безпекою громадян, а також стикерів для екстреного виклику міліції від 20.08.12 № 19027 і, при корегуванні бюджету в липні 2013 року дане питання буде винесене на розгляд.

П. 3.3. Виконується.

Дільничні інспектори Роменського МВ у межах своєї компетенції здійснюють контроль і профілактичну роботу з такими категоріями осіб, які звільнились з місць позбавлення волі, які відбували покарання за умисні злочини і в яких судимість не знято або не погашено у встановленому законом порядку; засудженими за вчинення злочинів, виконання вироку щодо яких не пов'язано із позбавленням волі; які визнані в установленому порядку хронічними алкоголіками або зловживають спиртними напоями і на ґрунті пияцтва систематично допускають порушення громадського порядку. Також дільничні контролюють поведінку за місцем проживання і роботи осіб, що взяті на облік.

При цьому особливу увагу звертають на тих, хто неодноразово був судимий або не став на шлях виправлення в місцях позбавлення волі і після звільнення веде антигромадський спосіб життя.

Згідно рішення п’ятдесятої сесії п’ятого скликання Роменської міської ради на Територіальний центр соціального обслуговування Роменської міської ради покладено додаткові функції щодо ведення обліку бездомних громадян.

Протягом 2012 року реєстрацію в секторі обліку бездомних громадян пройшло 12 осіб, 1 особа звільнена з місць позбавлення волі.

За звітний період проведено 3 засідання координаційної ради щодо соціального захисту бездомних громадян, на яких вирішувалися питання, пов’язані з соціальним захистом бездомних громадян, які не мають постійного місця проживання.

^ П. 3.4. Виконується.

Відділенням ДАІ Роменського МВ проводилась відповідна робота з посилення контролю за експлуатаційним станом доріг, встановлення на автошляхах міста дорожніх знаків, інформаційних щитів про місцезнаходження лікарень, медичних пунктів та пунктів швидкої медичної допомоги, телефонних апаратів для екстреного виклику рятувальних служб, проведенням своєчасного ремонту дорожнього покриття та заміною непридатної апаратури світлофорного регулювання.

Експлуатаційний стан доріг постійно находиться під контролем керівництва виконавчого комітету Роменської міської ради та Головного управління міського господарства. Ремонт доріг проводиться в межах фінансування.


^ П. 3.5. Виконується.

Спільно із службою у справах дітей, відділенням КМСД забезпечено облік та відвідування неблагополучних сімей. За звітний період за невиконання або неналежне виконання батьками обов’язків по вихованню дітей (ст. 184 КУпАП України) працівниками Роменського МВ складено 67 адміністративних протоколів. Також, службою ВКМСД Роменського МВ у взаємодії з відділом освіти, з метою запобігання негативним проявам серед дітей, у тому числі пияцтву, наркоманії, дитячій бездоглядності і безпритульності, виявлення дітей та підлітків, які жебракують, вчиняють правопорушення або стали жертвами злочинної діяльності, було здійснено відпрацювання місць концентрації молоді та дітей на території обслуговування МВ. Під час проведення відпрацювання виявлено 3 особи, які доводили дітей до стану сп’яніння, відносно них складено матеріали за ст. 180 КУпАП України та направлені на розгляд адміністративних комісій за територіальністю. Виявлено 5 продавців з торгівельних мереж, які продавали дітям спиртні напої та тютюнові вироби, відносно таких осіб складено адміністративні протоколи за ст. 156 ч. 2 КУпАП України. В Роменському МВ УМВС за немедичне вживання наркотичних речовин та прекурсорів на обліку перебуває 181 особа, за звітний період на облік поставлено лише 2 особи, із них 1 неповнолітній.

На даний час виявлено та поставлено на профілактичний облік у ВКМСД Роменського МВ 4 неповнолітніх дітей, які вживали наркотичні засоби. Про них повідомлено службу у справах дітей, а також наркологічний кабінет 1 ОПНЛ.

Службою у справах дітей виконавчого комітету Роменської міської ради спільно з відділом кримінальної міліції у справах дітей Роменського МВ УМВС України в Сумській області скоординовано заходи щодо проведення попереджувальної та профілактичної роботи, щодо скоєння рецидивної та підліткової злочинності.

Служба у справах дітей постійно проводить заходи, спрямовані на поширення правових знань серед молоді та підлітків.

Стало традицією в квітні та жовтні проводити тиждень правових знань. Зокрема, у квітні 2012 року в рамках проведення міського тижня правових знань в приміщенні ЗОШ № 7 проведена конференція для дітей, що схильні до правопорушень та їх батьків.

Під час конференції дітям розповіли про кримінальну відповідальність за вчинені правопорушення та злочини по відношенню до дітей та їх батьків; про практику розгляду судами адміністративних та кримінальних справ щодо дітей. Також наголошувалося на необхідності дотримуватися правил поведінки в громадських місцях особливо під час проведення масових заходів.

Створено дорадчу раду по роботі по роботі з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах.

Забезпечено діяльність постійно діючої комісії з питань координації зусиль та обміну інформацією щодо запобігання торгівлі людьми та попередження насильства в сім'ї.

З метою організації дозвілля і відпочинку неповнолітніх щорічно на базі ДЮСШ відділу освіти та ДЮСШ «Талан» працює спортивно-оздоровчий табір.

З метою популяризації здорового способу життя, попередження негативних проявів проведено акцію «Нове покоління обирає здорове майбутнє», прийнято участь в обласному зльоті - фестивалі молодіжних команд «Сумщина – молодіжна країна».

^ П. 3.6. Виконується.

На виконання комплексної програми ВКМСД Роменського МВ в 2012 році проводилась інвентаризація дитячо-юнацьких клубів. На території м. Ромни окрім секцій дитячої юнацької школи існує близько 10 секцій /східні єдиноборства, бокс/, в яких навчаються діти-вихованці навчальних закладів.

З вказаною категорією дітей як в навчальних закладах так і секціях працівниками Роменського МВ проводиться відповідна просвітницька і профілактична робота.

Проведені бесіди з особами, як займаються з дітьми /тренарами викладачами/, про залучення більшої кількості дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом.

В місцях масового відпочинку населення діють три спортивних майданчики зі штучним покриттям для ігрових видів спорту: СЗОШ № 1, ЗОШ № 7 та ВПУ.

Діють майданчики в Процівському, Засульському мікрорайонах та працюють чотири приміщення для занять спортом за місцем проживання.

В місті діють 14 клубів фізкультурно-спортивної спрямованості (настільний теніс, джиу-джитсу, кіокушин-карате, рукопашний бій, паркур та інші) різних організаційно-правових форм, які надають доступні та високоякісні фізкультурно-оздоровчі послуги за місцем проживання та у місцях масового відпочинку громадян.

При всіх 9 загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів створені та функціонують спортивні клуби.

Відділ молоді та спорту працює в тісній співпраці з громадськими організаціями молодіжної та фізкультурно-спортивної спрямованості.

^ П. 3.7. Виконується.

На виконання комплексної програми особовим складом Роменського МВ УМВС в 2012 році проводилась перевірка дотримання правил роздрібної торгівлі алкогольною продукцією та тютюновими виробами, позбавлення суб'єктів підприємницької діяльності ліцензій за їх порушення. В ході відпрацювання об'єктів торгівлі та громадського харчування фактів реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв чи без належних документів виявлено не було. Також за порушення правил торгівлі алкогольною продукцією та тютюновими виробами складено 36 адміністративних протоколів. Осіб винних в даних порушеннях притягнуто до адміністративної відповідальності.

Прийняте розпорядження міського голови від 14.05.2012 № 87 «Про створення робочої групи по ліквідації стихійної торгівлі в місті», до складу якої входять представники виконавчого комітету Роменської міської ради та співробітники Роменського МВ УМВС України в Сумській області.

Затверджений графік роботи групи. Група здійснює перевірку законності діяльності точок торгівлі, розміщених поблизу навчальних закладів, продаж неповнолітнім алкогольної продукції, тютюнових виробів.

Працівниками Роменського МВ УМВС України в Сумській області складаються адміністративні матеріали за продаж неповнолітнім алкогольної та тютюнової продукції.


Розробник проекту: начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Бондаренко В.І.

Додати документ в свій блог або на сайт


Реклама:

Схожі:

Рішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 27. 02. 2013 iconРішення роменської міської ради сумської області дата розгляду : 27. 12. 2013
...

Рішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 27. 02. 2013 iconРішення роменської міської ради сумської області дата розгляду : 26. 04. 2013
Про затвердження нормативної грошової оцінки земель села Колісникове Роменського району Сумської області

Рішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 27. 02. 2013 iconРішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 09. 11. 2012
Про затвердження нової редакції Статутів Роменських дошкільних навчальних закладів (ясла садків) Роменської міської ради Сумської...

Рішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 27. 02. 2013 iconРішення роменської міськрої ради сумської області дата розгляду: 30. 10. 2013
«Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 21. 12. 2012 «Про обласний бюджет Сумської області на 2013 рік», постанова...

Рішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 27. 02. 2013 iconРішення роменської міськрої ради сумської області дата розгляду: 27. 11. 2013
«Про внесення змін до рішення Сумської обласної ради від 21. 12. 2012 «Про обласний бюджет Сумської області на 2013 рік», постанова...

Рішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 27. 02. 2013 iconРішення роменської міської ради дата розгляду 27. 12. 2013
Про затвердження Статуту Роменської спеціалізованої загальноосвітеньої школи І-ІІІ ступенів №2 ім. Акад. А. Ф. Йоффе Роменської міської...

Рішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 27. 02. 2013 iconРішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 20. 08. 2013
Про збільшення статутного фонду комунального підприємства «Чисте місто» Роменської міської ради

Рішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 27. 02. 2013 iconРішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 25. 09. 2013 Ромни
Про збільшення статутного фонду комунального підприємства «Шляховик» Роменської міської ради

Рішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 27. 02. 2013 iconРішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 26. 04. 2013
Про передачу на баланс комунального підприємства Роменської міської ради «Шляховик» транспортний засіб – екскаватор марки Борекс...

Рішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 27. 02. 2013 iconРішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 26. 07. 2013 Про передачу на баланс кп «Ромникомунтепло» рмр» ділянки теплової мережі
Сзош №2 до приміщення Роменської дитячої музичної школи по вул. Соборна, 27, на підставі звернення начальника відділу культури виконавчого...

Рішення роменської міської ради сумської області дата розгляду: 27. 02. 2013 iconРішення роменської міської ради сумської області дата розгляду : 27. 12. 2013 Про надання доручення на виділення майна
України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішення Господарського суду Сумської області за №13\680-05, наказу Господарського...

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©navch.com.ua 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи