Затверджено рішенням тринадцятої сесії icon

Затверджено рішенням тринадцятої сесії

Реклама:Скачати 42.72 Kb.
НазваЗатверджено рішенням тринадцятої сесії
Дата конвертації28.06.2013
Розмір42.72 Kb.
ТипДокументи
джерело

Затверджено

рішенням тринадцятої сесії

районної ради шостого скликання

від 30 березня 2012 року


Тимчасовий порядок

видалення дерев, кущів, газонів і квітників за межами населених пунктів на території Прилуцького району1. Цей Порядок визначає процедуру видалення дерев, кущів, газонів і квітників (далі - зелені насадження) за межами населених пунктів на території Прилуцького району Чернігівської області.

2. Видалення зелених насаджень здійснюється у разі:

- реконструкції або капітального ремонту об’єкта благоустрою;

- знесення аварійних, сухостійних і фаутних дерев, а також самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більш як 5 сантиметрів;

- ліквідації стихійного лиха, аварійної та надзвичайної ситуації за межами населених пунктів на території Прилуцького району Чернігівської області;

- відновлення світлового режиму в приміщенні, що затіняється деревами;

- проведення ремонтних та експлуатаційних робіт в охоронних зонах інженерних та транспортних комунікацій;

- досягнення деревом вікової межі;

- провадження господарської діяльності на території розсадників з вирощування декоративних дерев та кущів;

- запобігання виникнення надзвичайних ситуацій (подій), пов’язаних із забезпеченням безпечної життєдіяльності населення, в тому числі безпеки дорожнього руху.

3. Видалення зелених насаджень за межами населених пунктів на території Прилуцького району здійснюється за розпорядженням голови Прилуцької районної державної адміністрації (далі - компетентний орган) на підставі лісорубного квитка (крім випадків, передбачених пунктами 8-11 цього Порядку).

Видалення зелених насаджень здійснюється на підставі розпорядження голови Прилуцької районної державної адміністрації, матеріалів матеріально – грошової оцінки дерев, лісорубного квитка, виданого ДП «Прилуцьке лісове господарство» виконавцю послуг та договору про надання послуг з видалення зелених насаджень виконавцем послуг, який укладається між виконкомом місцевої ради та виконавцем послуг.

Право укладання договору виконкомом сільської, селищної ради делегується розпорядженням голови Прилуцької районної державної адміністрації.

4. Підставою для прийняття рішення компетентним органом є заява юридичної чи фізичної особи (далі - заявник) про видалення зелених насаджень.

Компетентний орган з метою видалення зелених насаджень за межами населених пунктів на території Прилуцького району затверджує склад відповідної комісії.

До складу комісії включаються представники заявника, власника земельної ділянки (користувача), компетентного органу, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Чернігівській області, інших зацікавлених організацій (у залежності від місця розташування та стану зелених насаджень).

Комісія у п'ятиденний строк після надходження заяви визначає стан зелених насаджень, розташованих на земельній ділянці, і складає акт обстеження тих насаджень, що підлягають видаленню.

Кількість примірників актів обстеження відповідає кількості організацій, залучених до проведення обстеження.

Після затвердження акту, його примірники надаються в організації, які приймали участь в обстеженні, власнику (користувачу) земельної ділянки і заявнику.

Голова комісії в триденний термін подає проект розпорядження компетентного органу про видалення зелених насаджень або надання дозволу на видалення зелених насаджень користувачеві земельної ділянки, в якому зазначаються дані про кількість зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Голова райдержадміністрації у двотижневий термін після надходження зазначеного проекту видає розпорядження про видалення зелених насаджень. Копія розпорядження надається заявнику наступного дня.

5. Заявник на підставі розпорядження голови Прилуцької районної державної адміністрації звертається до ДП «Прилуцьке лісове господарство» або іншого спеціалізованого підприємства для оформлення матеріалів матеріально-грошової оцінки дерев та лісорубного квитка.

6. Матеріально-грошова оцінка зелених насаджень проводиться (за зверненням) спеціалістами лісогосподарських підприємств.

7. Сплата відновної вартості зелених насаджень не проводиться у разі:

- реконструкції або капітального ремонту об'єкта благоустрою;

- знесення аварійних, сухостійних і фаутних дерев, а також самосійних і порослевих дерев з діаметром кореневої шийки не більш як 5 сантиметрів;

- ліквідації стихійного лиха, аварійної та надзвичайної ситуації за межами населених пунктів на території Прилуцького району;

- відновлення світлового режиму в приміщенні, що затіняється деревами;

- проведення ремонтних та експлуатаційних робіт в охоронних зонах інженерних та транспортних комунікацій;

- досягнення деревом вікової межі;

- провадження господарської діяльності на території розсадників
із вирощування декоративних дерев та кущів;

- будівництва культових будівель та будівель, необхідних для їх обслуговування, що здійснюється релігійними організаціями, статути (положення) яких зареєстровано в установленому законом порядку (за умови погодження такого будівництва з Міністерством екології та природних ресурсів та Державним комітетом у справах національностей та релігій).

8. Видалення аварійних, сухостійних і фаутних дерев на об’єкті благоустрою здійснює балансоутримувач на підставі акта обстеження зелених насаджень, що складається відповідно до пункту 4 цього Порядку.

9. У процесі ліквідації наслідків стихійного лиха, аварійної та надзвичайної ситуації, а також у разі, коли стан зелених насаджень загрожує життю, здоров'ю громадян чи майну громадян та/або юридичних осіб, видалення зелених насаджень здійснюється негайно з подальшим оформленням акта обстеження відповідно до пункту 4 цього Порядку.

10. Видалення зелених насаджень на території меморіального комплексу та кладовищі здійснюється за рішенням компетентного органу без сплати їх відновної вартості.

11. Видалення зелених насаджень на земельній ділянці, яка перебуває у власності, та на присадибній ділянці здійснюється за рішенням власника (користувача) земельної ділянки без сплати їх відновної вартості.Додати документ в свій блог або на сайт


Реклама:

Схожі:

Затверджено рішенням тринадцятої сесії iconЗатверджено рішенням тринадцятої сесії
Дрпоу, місцезнаходження якого

Затверджено рішенням тринадцятої сесії iconЗатверджено рішенням тринадцятої сесії
Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)", "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні",...

Затверджено рішенням тринадцятої сесії iconЗатверджено рішенням сесії

Затверджено рішенням тринадцятої сесії iconЗатверджено рішенням десятої сесії п’ятого скликання

Затверджено рішенням тринадцятої сесії iconЗатверджено рішенням сьомої сесії шостого скликання

Затверджено рішенням тринадцятої сесії iconЗатверджено рішенням сьомої сесії шостого скликання

Затверджено рішенням тринадцятої сесії iconЗатверджено рішенням шостої сесії Малютинської сільської

Затверджено рішенням тринадцятої сесії iconЗатверджено рішенням сьомої позачергової сесії шостого скликання

Затверджено рішенням тринадцятої сесії iconДо рішення тринадцятої сесії

Затверджено рішенням тринадцятої сесії iconЗатверджено”: Рішенням Ніжинської міської ради ­­­­­ сесії скликання Від 2011 р. Міський голова

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©navch.com.ua 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи